Home

Ramolit Dinkarville genetic tenis camp budapesta deșeuri sarcină Han

Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, eliminată în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Adolescenta româno-chino-canadiano-britanică uimește Planeta Tenis. La 18  ani a ajuns în finala US Open doborând recorduri istorice - Ziariștii
Adolescenta româno-chino-canadiano-britanică uimește Planeta Tenis. La 18 ani a ajuns în finala US Open doborând recorduri istorice - Ziariștii

European Summer Cups, Bistrita: Romania, invinsa in finala de Spania, dar  calificata la turneul final
European Summer Cups, Bistrita: Romania, invinsa in finala de Spania, dar calificata la turneul final

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului WTA de la Varșovia -  RoVestea
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului WTA de la Varșovia - RoVestea

Cupa Mesota la Tenis - editia a II-a

Tenis de câmp Constructorul - 5 tips from 80 visitors

Patru medalii pentru micii concurenti de la CS Tibclau la Campionatul...

Tenis: Gabriela Ruse, învinsă în primul tur al turneului de la Budapesta  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse, învinsă în primul tur al turneului de la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la  Limoges
Ana Bogdan a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Limoges

Maibine Cursuri De Tenis Bucharest Lângă Tine

Tennis | CASALPIN Chalets | Brand im Brandnertal

Simona Halep a câştigat turneul de tenis de la Moscova | Sport | România  Actualitați
Simona Halep a câştigat turneul de tenis de la Moscova | Sport | România Actualitați

Albaiulianul David Manu, campion național la tenis U 18

România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru  jucătoarele de tenis | adevarul.ro
România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru jucătoarele de tenis | adevarul.ro

Tenis, Bucuresti (Complexul Tei): Cupa Galaxy - InSport - Inspira Sport

Serve here! That is, where to go to play a good game of tennis in Budapest

Ultimele stiri - afla nouta tile din sport: fotbal, tenis si alte sporturi  | Euro 2020 | Digi Sport
Ultimele stiri - afla nouta tile din sport: fotbal, tenis si alte sporturi | Euro 2020 | Digi Sport

Pablo Cuevas con rival confirmado para la R1 del ATP de Budapest

Sugestia lui CTP pentru Ion Țiriac: Să facem din Cluj capitala tenisului  românesc!
Sugestia lui CTP pentru Ion Țiriac: Să facem din Cluj capitala tenisului românesc!

PORTRET | Simona Halep – cea mai bună jucătoare de tenis din lume

Victorie pentru Irina Begu. Tenismena a câștigat Ţiriac Foundation Trophy -  Stirile Kanal D
Victorie pentru Irina Begu. Tenismena a câștigat Ţiriac Foundation Trophy - Stirile Kanal D

Simona Halep, atacată fără menajamente: "Să își amintească și ce s-a  întâmplat la Budapesta" - Playtech Știri
Simona Halep, atacată fără menajamente: "Să își amintească și ce s-a întâmplat la Budapesta" - Playtech Știri

Stiri online despre tenis

FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open  de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro
FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro