Home

minuțios Notificare estimată turneu cu echipe internationale de tenis Circ Venire Autor

Simona Halep a confirmat participarea la un turneu important din 2022.  Mesajul româncei
Simona Halep a confirmat participarea la un turneu important din 2022. Mesajul româncei

Tenis: Nadal a pierdut primul său meci al anului, la turneul pe echipe  mixte United Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Nadal a pierdut primul său meci al anului, la turneul pe echipe mixte United Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patru jucătoare române vor participa la primul turneu WTA din istoria  orașului Cluj-Napoca
Patru jucătoare române vor participa la primul turneu WTA din istoria orașului Cluj-Napoca

Motivul pentru care un jucător de top din ATP ia în calcul să se retragă la  doar 27 de ani - HotNews.ro
Motivul pentru care un jucător de top din ATP ia în calcul să se retragă la doar 27 de ani - HotNews.ro

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro

Tenismanul Mihai Alexandru Coman, cel mai bun din lume la U14. S-a impus la  "Eddie Herr International Junior Tennis Championship" • Alex Coman •  website oficial
Tenismanul Mihai Alexandru Coman, cel mai bun din lume la U14. S-a impus la "Eddie Herr International Junior Tennis Championship" • Alex Coman • website oficial

TURNEE DE TENIS

Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri  cu Sabalenka
Irina Begu, înfrângere în semifinale la Adelaide » A luat doar 5 game-uri cu Sabalenka

Turneele internaționale de tenis sunt determinate a fi paria” Guvernul  britanic condamnă decizia ATP și WTA de a penaliza LTA pentru interzicerea  jucătorilor ruși și belarusi - Moyens I/O
Turneele internaționale de tenis sunt determinate a fi paria” Guvernul britanic condamnă decizia ATP și WTA de a penaliza LTA pentru interzicerea jucătorilor ruși și belarusi - Moyens I/O

Garbine Muguruza, al treilea turneu consecutiv în care iese în primul tur!  Meci de vis făcut de Bencic - Eurosport
Garbine Muguruza, al treilea turneu consecutiv în care iese în primul tur! Meci de vis făcut de Bencic - Eurosport

We Love Sport Tenis Tenisul s-a readaptat, iar marii jucători se pregătesc  de turnee neoficiale
We Love Sport Tenis Tenisul s-a readaptat, iar marii jucători se pregătesc de turnee neoficiale

Cristina Dinu, principala favorită a turneului internaţional de tenis de la  Mamaia
Cristina Dinu, principala favorită a turneului internaţional de tenis de la Mamaia

Transylvania Open a fost votat cel mai bun turneu de tenis din lume la  categoria 250
Transylvania Open a fost votat cel mai bun turneu de tenis din lume la categoria 250

Australianul Alex de Minaur, câştigătorul turneului de la Atlanta! -  Sportbull
Australianul Alex de Minaur, câştigătorul turneului de la Atlanta! - Sportbull

Arina Sabalenka a câştigat turneul Adelaide International 1 - Sport Alert

Lovitură grea pentru organizatorii de la US Open! Cât costă acum biletele,  după ce turneul a rămas fără Nadal și Serena - Eurosport
Lovitură grea pentru organizatorii de la US Open! Cât costă acum biletele, după ce turneul a rămas fără Nadal și Serena - Eurosport

Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu  pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro
Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro

Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare.  S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro
Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare. S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro

Echipa companiei Accenture, castigatoarea turneului de tenis ''Corporate  Open Tennis''
Echipa companiei Accenture, castigatoarea turneului de tenis ''Corporate Open Tennis''

Australia este prima finalistă a competiţiei feminine de tenis pe echipe  Billie Jean King Cup, după ce a învins Marea Britanie
Australia este prima finalistă a competiţiei feminine de tenis pe echipe Billie Jean King Cup, după ce a învins Marea Britanie

Irina Begu s-a calificat în sferturi la turneul Adelaide International 1.  Cu cine va lupta pentru un loc în semifinale
Irina Begu s-a calificat în sferturi la turneul Adelaide International 1. Cu cine va lupta pentru un loc în semifinale

Situatie bizara in tenis la un turneu WTA - Onlinesport.ro

Irina Begu s-a retras de la turneul Adelaide International 2

Tenis: Portughezul Joao Sousa a câştigat turneul de la Pune (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Portughezul Joao Sousa a câştigat turneul de la Pune (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.